Hnědák 1

Autor: Ivana Jurná-Lipská
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1998
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 08.08.2022 21:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč