Koně - Konvolut 3 kusů grafik

Autor: Ivana Jurná-Lipská
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: litografie, datace: 1989
Šířka: 15 cm, výška: 13 cm, rámování: 27,5 x 28,5 cm

Konec dražby: 08.08.2022 21:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč