Die Schatzgraeber

Autor: Oskar Larsen
(1882 Vídeň - 1972 Vídeň)

Na reversu štítek s vysvětlivkou nabytí obrazu předchozím majitelem. Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 54 x 72 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.08.2022 19:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč