126. Krajina
Autor: Niels Christian Hansen
(1834 Næstved, Dánsko - 1922 Frederiksberg, Dánsko)
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1919
Šířka: 35,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 38 x 49 cm
Konec dražby: 11.07.2022 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč