134. Kmeny stromů
Autor: Stig Södersten
(1906 - 1979 Stockholm, Švédsko)
signováno vpravo dole a na reversu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 63 x 55 cm
Konec dražby: 11.07.2022 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč