Cestou k městu

Autor: J. Collins

datováno a signováno na reversu, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na dřevě, datace: 1882
Šířka: 25,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 26 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč