Delvauxid

Autor: František Nedvěd
(1919 Kladno - ? ?)

signováno dole uprostřed, na reversu název díla a datace, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1990
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 78 x 58 cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč