46. Žena
Autor: František Nedvěd
(1919 Kladno - ? ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 58 cm, výška: 84,5 cm, rámování: 96,5 x 71
Konec dražby: 10.01.2023 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč