52. Postava ve zbroji
Autor: František Nedvěd
(1919 Kladno - ? ?)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dar autora poslednímu majiteli obrazu
Technika: pastel na kartonu, datace: 1983
Šířka: 27 cm, výška: 42 cm, rámování: 55 x 39 cm
Konec dražby: 05.12.2017 18:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč