Postava ve zbroji

Autor: František Nedvěd
(1919 Kladno - ? ?)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dar autora poslednímu majiteli obrazu
Technika: pastel na kartonu, datace: 1983
Šířka: 27 cm, výška: 42 cm, rámování: 55 x 39 cm

Konec dražby: 05.12.2017 18:51 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč