53. Portrét J. Marvana v roli purkrabího - Noc na Karštejně.

Autor: František Nedvěd
(1919 Kladno - ? ?)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1983
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 75 x 54 cm

Konec dražby: 19.09.2019 20:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč