144. Plachetnice v přístavu
Autor: Axel Kleimer
(1881 Švédsko - 1945)
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1933
Šířka: 37 cm, výška: 27 cm, rámování: 42 x 52 cm
Konec dražby: 11.07.2022 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč