Krajina

Autor: Gijsbertus Derksen
(1870 - 1920 Arhnem, Nizozemí)

signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 42 cm, výška: 31 cm, rámování: 46 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 20:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč