51. Senoseč
Autor: Elisabeth Parsons
(1831 - 1897)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 53,5 cm, výška: 39 cm, rámování: 56 x 71 cm
Konec dražby: 11.07.2022 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 100 Kč