54. Rybáři při úplňku
Autor: Johan Ossian-Andersson
(1889 Asker - 1975 Asker)
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 49 x 63 cm
Konec dražby: 11.07.2022 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 100 Kč