57. Pastviny za hradem
Autor: AM Caulson
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1886
Šířka: 71 cm, výška: 51 cm, rámování: 81 x 102 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč