22. Venkovská idylka

Autor: G. Gundberg

datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1883
Šířka: 73 cm, výška: 51 cm, rámování: 66 x 88 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.09.2022 20:31 SELČ

Zbývá: 21d 8h 43m 2s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč