80. Zataženo
Autor: Ture Dahlö
(1895 - 1970 Stockholm, Švédsko)
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1958
Šířka: 61 cm, výška: 51 cm, rámování: 67 x 79 cm
Konec dražby: 11.07.2022 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč