Na ulici

signováno monogramem a datováno vlevo dole, karton zvlněný, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1930
Šířka: 69 cm, výška: 76 cm, rámování: 91 x 83 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 03.05.2021 20:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč