Akt III.

Autor: Karel Beneš
(1932 Vlčnov)

Signováno a datováno veprostřed dole, číslováno 29/200, volně v paspartě, nerámováno
Technika: litografie, datace: 1987
Šířka: 14 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 33 x 22,5 cm

Konec dražby: 01.03.2021 22:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč