Fašank

Autor: Karel Beneš
(1932 Vlčnov)

Signováno a datováno dole uprostřed, číslováno 22/27, na reversu věnování
Technika: litografie, datace: 1975
Šířka: 59 cm, výška: 43,5 cm, rámování: 60 x 75 cm

Konec dražby: 10.08.2021 22:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč