Akt I.

Autor: Karel Beneš
(1932 Vlčnov)

Signováno a datováno dole uprostřed, číslováno 36/100, volně v paspartě
Technika: litografie, materiál: papír, datace: 1977
Šířka: 14 cm, výška: 16 cm, rámování: 33 x 22,5 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč