54. Jdu do války
Autor: Karel Beneš
(1932 Vlčnov)
barevná litografie, signováno datováno uprostřed dole, zaskleno, paspartováno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1981
Šířka: 55 cm, výška: 45 cm, rámování: 61 x 70
Konec dražby: 05.12.2017 18:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč