54. Jdu do války

Autor: Karel Beneš
(1932 Vlčnov)

barevná litografie, signováno datováno uprostřed dole, zaskleno, paspartováno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1981
Šířka: 55 cm, výška: 45 cm, rámování: 61 x 70

Konec dražby: 05.12.2017 18:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč