72. Vzpomínka

Autor: Karel Beneš
(1932 Vlčnov)

signováno a datováno tužkou dole, paspartováno zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1986
Šířka: 45,5 cm, výška: 56,5 cm, rámování: 77 x 63 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 15.04.2019 21:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč