75. Milenci

Autor: Karel Beneš
(1932 Vlčnov)

Signováno a datováno uprostřed dole tužkou, číslováno 37/80, nerámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1985
Šířka: 18,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: volný grafiký list

Konec dražby: 08.03.2021 21:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč