77. Trojakt
Autor: Karel Beneš
(1932 Vlčnov)
signováno uprostřed odle, volný list
Technika: litografie
Šířka: 39 cm, výška: 46 cm, rámování: volný list 64 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.06.2019 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč