Dívka v kroji

Autor: Karel Beneš
(1932 Vlčnov)

Signováno a datováno dole uprostřed, číslováno 89/200, přiloženo věnování
Technika: kombinovaná technika, datace: 1985
Šířka: 12 cm, výška: 14 cm, rámování: volný grafický list

Konec dražby: 03.05.2021 21:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč