12. Krajina
Autor: Vít Skála
(1883 Praha - 1967 Terezín (Litoměřice))
signováno vlevo dole, rámováno v pošk. blondelovém rámu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 36 cm, rámování: 50 x 66 cm
Konec dražby: 13.05.2024 20:03 SELČ
Zbývá: 9d 9h 34m 36s
Vyvolávací cena: 1 200 Kč