124. Hlava dívky
Autor: Vít Skála
(1883 Praha - 1967 Terezín (Litoměřice))
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 22 cm, rámování: 26 x 26 cm
Konec dražby: 09.11.2022 21:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč