16. Krajina
Autor: Vít Skála
(1883 Praha - 1967 Terezín (Litoměřice))
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 14,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 33,5 x 24,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč