22. Lesní cesta
Autor: Vít Skála
(1883 Praha - 1967 Terezín (Litoměřice))
signováno vlevo dole. rámováno v blondelovém rámu.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 49 x 64 cm
Konec dražby: 15.02.2023 19:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč