38. Pasoucí se laň
Autor: Vít Skála
(1883 Praha - 1967 Terezín (Litoměřice))
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 34 cm, výška: 27 cm, rámování: 32 x 38,5
Konec dražby: 15.03.2023 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč