93. Krajina
Autor: Vít Skála
(1883 Praha - 1967 Terezín (Litoměřice))
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 54 cm, výška: 47 cm, rámování: 57 x 64 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč