95. Moře
Autor: Rudolf Puchold
(1881 Bratronice (Kladno) - 1947 Rakovník)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na překližce
Šířka: 100 cm, výška: 61 cm
Konec dražby: 11.07.2022 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč