Cesta lesem

Autor: Poul Winther H.
(1898 Dánsko - 1966 ?)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1921
Šířka: 41 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 40 x 54 cm

Konec dražby: 09.11.2022 20:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč