22. Cesta lesem
Autor: Poul Winther H.
(1898 Dánsko - 1966 ?)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1921
Šířka: 41 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 40 x 54 cm
Konec dražby: 09.11.2022 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč