Skulptura
Autor: Poul Winther H.
(1898 Dánsko - 1966 ?)
signováno vlevo na podstavci
Materiál: dřevo, ocel
Šířka: 28 cm, výška: 21,5 cm, délka: 11,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.02.2024 20:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč