79. Dívka v kroji

Autor: Jaroslav Mašek
(1914 Dvůr Králové nad Labem - 1973 Mladá Boleslav)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 49 cm

Konec dražby: 11.07.2022 20:39 SELČ

Zbývá: 15d 7h 14m 1s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč