3. Karyatida - XL Formát

Autor: Zdeněk Chotěnovský
(1929 Vysoké Mýto - 1993 Praha)

Signováno a datováno vlevo dole na reversu autorský přípis s razítkem Dílo. Rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1989
Šířka: 100 cm, výška: 80 cm, rámování: 83 x 103 cm

Konec dražby: 11.07.2022 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč