Letní krajina
Autor: Martin Gudev
(1953 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1980
Šířka: 53 cm, výška: 42 cm, rámování: 51 x 63
Konec dražby: 10.04.2024 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč