Letní krajina

Autor: Martin Gudev
(1953 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1980
Šířka: 53 cm, výška: 42 cm, rámování: 51 x 63

Konec dražby: 08.08.2022 20:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč