74. Rzeka Bug
Autor: Teresa Szczurowska Buchczewa
(? ?)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu štítek, olištováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1983
Šířka: 45 cm, výška: 40 cm, rámování: 42 x 47 cm
Konec dražby: 09.11.2022 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč