Slunečnice

Autor: . Jirásek

datováno a signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1978
Šířka: 37,5 cm, výška: 50 cm

Konec dražby: 08.08.2022 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč