Kytice

Autor: . Koleš

datováno a signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1944
Šířka: 47 cm, výška: 57 cm, rámování: 61 x 51 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.08.2022 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč