123. Klášter Kapucínů v Mělníku
Autor: Bohumír (Góda) Roubalík
(1845 Praha - 1928 Praha)
datováno a signováno vpravo dole, volný list
Technika: kresba, datace: 1890
Šířka: 43 cm, výška: 30 cm, rámování: 34 x 47
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:40 SELČ
Zbývá: 6d 23h 12m 44s
Vyvolávací cena: 1 200 Kč