38. Turbovská studna
Autor: Bohumír (Góda) Roubalík
(1845 Praha - 1928 Praha)
kresba tužkou, signováno datováno vpravo dole, paspartováno 38,5 x 33 cm
Technika: kresba na kartonu, datace: 1890
Šířka: 17 cm, výška: 19 cm, rámování: volně
Stav: úměrně stáří
Konec dražby: 11.04.2018 18:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč