131. Dáma v parku
Autor: Jiří Mrštík
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1914
Šířka: 56 cm, výška: 36 cm, rámování: 43 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč