Dáma v parku

Autor: Jiří Mrštík

datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1914
Šířka: 56 cm, výška: 36 cm, rámování: 43 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.08.2022 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč