Břízy

Autor: Josef Kašpar

signováno vlevo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 55 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.08.2022 20:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč