135. Břízy
Autor: Josef Kašpar
signováno vlevo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 55 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč