195. Neapolitánka
Autor: Georg Karl Koch
(1857 Berlín - 1927 Berlín)
Domalovávaná litografie, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 34 cm, výška: 34 cm, rámování: 42,4 x 42,5 cm
Konec dražby: 20.02.2023 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč