Liška a bažant

Autor: . Flieger

datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1947
Šířka: 36 cm, výška: 25 cm, rámování: 30 x 41 cm

Konec dražby: 08.08.2022 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč