Hory

Autor: Josef Trunke

datováno a signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1954
Šířka: 93 cm, výška: 60 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.08.2022 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč