137. Hory
Autor: Josef Trunke
datováno a signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1954
Šířka: 93 cm, výška: 60 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč