Grafické listy 2 ks

Autor: Charles Le Brun
(1619 Paříž - 1690 Paříž)

Anděl (rytec: Francesco Bartolozzi/ autor: G.B. Cipriani), 1776
Salvator Mundi (autor: C. le Brun, rytec: Francesco Bartolozzi)
signováno v tisku dole pod námětem
Technika: mědirytina
Šířka: 19 x 12,5 cm, výška: 25 - 17,5 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 16.05.2023 21:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč